צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעים להכיר

 
 
נעים מאוד! אני נוגה ברקמן, מעצבת אופנה המתמחה בעיצוב שמלות כלה. לא לחינם "התגלגלתי" לתחום הזה – אהבתי הרבה לכל הקשור ביופי ובאסתטיקה, הובילה אותי ללמוד עיצוב אופנה ולהתמקד בעיקר ביצירת שמלות כלה. הרי כשמדובר ביופי, פנימי וחיצוני, כלה ביום חתונתה היא היופי בהתגלמותו.

הקמתי את סטודיו זואי - ZOE ברעננה, כדי ליצור לי מרחב עבודה מחבק ומלא השראה, וכדי ליצור לך אי של שקט בתוך מערבולת ההכנות לחתונה. ראי בסטודיו שלי מקום מפלט, בו תוכלי להיות בדיוק מי שאת, לשתף אותי ברצונותייך ולספר לי לפרטי פרטים על השמלה המיוחלת. מצדי אקדיש לך את תשומת לבי המלאה, אטה אוזן קשבת ואגלה סבלנות רבה, גם כשנדמה שהזמן קצר והמלאכה מרובה.

ברחבי הסטודיו נמצאות הקולקציות האחרונות שיצרתי, מהן תוכלי להתרשם ולקבל רעיונות והשראה. תבחיני מיד בסגנון העיצובי שלי, שמושתת על קווים נקיים ופשטות נעימה ויפה. בעוד שהשמלה צריכה למשוך את תשומת הלב הראויה, היא אינה אמורה להאפיל או לגנוב את ההצגה. לכן, אני נוהגת להקפיד על עיצובים אסתטיים ונקיים, תוך התחשבות בטעמך האישי.

המוזה שלי היא את
אני מאמינה בלב שלם ששמלת כלה מושלמת היא כזו שנוצרה בדיוק עבור מי שתלבש אותה, ובמקרה הזה – את! מבחינתי אין כאן מקום לקיצורי דרך ולעיגול פינות. כל פרט חשוב וקריטי, אם ברצוני להגיע לתוצאה הטובה ביותר. מכיוון שאת המוזה שלי לעיצוב השמלה, חשוב לי להכיר אותך באמת ולדעת מה עושה לך טוב, מה נוח בעינייך, מה מרתיע אותך וכמובן מהן מידותייך המדויקות. הבקשות והחששות גם יחד נלקחות בחשבון, במטרה להתאים לך שמלה כמו כפפה ליד.

שמלה מרהיבה גורמת לי תמיד לסיפוק רב, אך לקוחה מרוצה ומחויכת גורמת לי לסיפוק עצום עוד יותר. לכן, אני לצדך לכל אורך הדרך, כדי לוודא שתאהבי את השמלה ובאותה נשימה תיהני גם מהתהליך. כעת, כל שנותר הוא שניפגש ונכיר זו את זו.

צרי עמי קשר
לתיאום פגישה ראשונה בסטודיו זואי - ZOE.
 
 
 
זואי - סטודיו לעיצוב שמלות כלה